MÖBLER / Bord / Soffbord 13714130
nr 1371 4130
Soffbord
Svensk fur. Bredd: 80, djup: 50 cm, höjd: 56 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:41:49
100 kr
200 kr